John C. ReillyI

John Christopher Reilly

7,5
20 307 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John C. Reilly

Niedoceniany!

użytkownik usunięty

Naprawdę świetny aktor ale niedoceniany, grał w wielu bardzo dobrych filmach, szkoda że jest tak mało głosów

Popieram! Świetny aktor, szkoda że mało gra pierwszoplanowe role...

bandolier

Zgadzam się.Fajnie,że wreszcie zaczyna błyszczeć na pierwszym planie.Step Brothers,Walk Hard czy Step Brothers .

bandolier

Bo najwyraźniej to tzw. "mistrz drugiego planu". Chociaż może właśnie ta łatka blokuje wielu reżyserów / producentów przed daniem mu szansy wykazania się w roli głównej.

W każdym razie kariera - nawet na drugim planie - imponująca, a sam rok 2002 to aż cztery filmy, z czego 3 z 5 najlepszych wg Akademii. Oczywiście można powiedzieć, że miał gość farta, ale trzeba go zobaczyć na ekranie by stwierdzić, że ten fart dobrze trafił.

zgadzam się w 100% Bardzo go lubię. Szczególnie podobał mi się w Chicago ale też np. w Aviatorze, Godzinach czy ,,Co gryzie Gilberta Greapa"

bitter_sweet_2

rzeczywiscie aktor niedoceniany, a szkoda bo moge sie zalozyc ze moglby nas jeszcze czyms zaskoczyc, moze wiecej rol pierwszoplanowych by sie przydalo...
a tymczasem zgadzam sie swietne kreacje drugoplanowe w chicago, godzinach i magnoli.

bitter_sweet_2

aktor rzeczywiscie niedoceniany a szkoda bo ja dla mnie jest rewelacyjny

swietne role drugoplanowe w chicago, godzinach, magnoli i gilbercie grape'ie
:)

bhebhe

Walk Hard - popisówka Johna, po prostu rewelacja.

King_SX

ja odnoszę wrażenie, że traktują go jak idealnego aktora drugoplanowego, ale myślę, że świetnie sprawdził by się również w roli 1 planowej- dotąd go w takiej nie widziałam.

Ninettezinha

też sie zdziwiłam że jest tak niedoceniany, a szkoda, , rewelacyjny :)

Też się zgadzam, jest świetnym aktorem!!!

strasznie go lubie

DR. STEVE BRULE!!

Z jednym nie zgodziłbym się - mimo, że bardzo mało jest filmów, w których gra główną rolę to całkiem sporo gdzie występuje jako aktor pierwszoplanowy po prostu dzieląc ekran z innym aktorem (najnowsze to np. Rzeź, Asystent wampira, Bracia przyrodni). Również go bardzo lubie i dla mnie jest on jednym z najlepszych aktorów drugoplanowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones