Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Jake jak dla mnie to godny nastepca Toma Crusa swietna harkateryzacja w kazdym filmie inaczej wyglada i ciagle pokazuje ze moze grac w roznych gatunkach filmowchy jak nie thriller to przygodówka i sensacja..oby tak dalej..ogólnie jego kariera rozkwita i sie nie dziwie bo bardzo dobrze umie pochlonic sie do roli głownego bohatera jakby sie ogladalo go relanego obok.."brilliant"

Mar_28

Mógłbyś przyłożyć się bardziej do kultury wypowiedzi? Bo tego bełkotu pozbawionego znaków interpunkcyjnych i pełnego literówek nie da się czytać.

paolo1976

to nie czytaj "tego bełkotu"jak to nazwałeś nikt cie nie zmusza..pouczać to każdy potrafi..
co do znaków i literówek to tak to jest jak sie pisze szybko jak cie drażni ze nie napisałem np/"w różnych,głównych itp"tylko roznych czy tam glownych to tak pisze ale to nie znaczy ze nie umiem pisac nie znasz Mnie wiec gadaj zdrów ..a błędy to sie każdemu czasem zdarzają .

Mar_28

Przepraszam kolego, czy mógłbyś postarać się o znaki interpunkcyjne i poprawę literówek? Nie mogę wyłapać z tego bełkotu żadnego słowa, widzę tylko coś w stylu "$#HBR&MRMGBEJ(^E&(JEK E(KJHE(^KJ EYJ(E^ JE(^JE^J( E^(%(S EFKAE FSDKDOF T$Y$##&". Dzięki z góry.

celebes

o matko ..a co do zrozumienie wszystkiego potrzebojesz mapy czy glowy i rozumu hmm czasem mozna sie domyslac nie czekac na gotowe wszystko .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones