Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

gdy pojawia sie na ekranie to az nie moge sie nadziwic ze czlowikek moze byc az tak
brzydki...ten tepy wyraz twarzy i to w jaki sposob uklada usta....w jakas fale nie wiem jak to
nazwac.... te zimne oczy wilka ..gorzej pirzmaka jakiegos....boze co za plastus a nie
facet....totalna PASKUDA

Persefona87

A co Ty wychodzisz za niego za mąż czy oglądasz z nim filmy?
Wyluzuj, wielu aktorów/aktorek nie należy do czołówki piękności, ale liczy się to, jak grają.

Kristofio

wlasnie musze obejrzec z nim film Brokeback Mountain bo gra z nim moj ukochany Heath Ledger..
dokladnie gusta i gusciki kazdego kreci cos innego na szczescie

Persefona87

gusta i guściki,dla mnie to ideał

elfkha

Jezu, tym jadem to ty się kiedyś zadławisz.
Oglądaj lepiej filmy i oceniaj gre aktorską a nie wygląd, wszyscy na tym lepiej wyjdą.

Dla mnie Jake jest nieziemsko przystojny a jego "zimne oczy wilka" jak to mało subtelnie nazwałaś są jednymi z pokaźniejszych i ładniejszych w show biznesie.

elfkha

Mnie się podoba. Chętnie wykorzystałabym go do niecnych celów;-)

Persefona87

Uśmiałam się jak nigdy! Tak to już jest jak się siedzi zakompleksionym w domu i pisze się komentarze na forach dobrych aktorów. Haha, nie no nie mogę. ,,Te zimne oczy wilka''.
Tak na serio, to gratuluję inteligencji. Ubliżasz człowiekowi, którego nie znasz i nigdy nie poznasz, to świadczy o Twojej kulturze. Zaraz pewnie zostanę zaatakowana, twierdzeniem, że są gusta i guściki, ech. Wyrazić swoją opinię można w normalny, cywilizowany sposób. Bardzo wielu dobrych aktorów nie jest urodziwych, a mimo to są bardzo cenieni.

Amel_x3

odezwala sie nie zakompleksiona i nie siedzaca w domu....i ucywilizowana na maxa
na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski? gratuluje prostego sposobu myslenia
oceniamy gre i wyglad na podstawie obrazow
oczywiscie sa aktorzy tak zwani charakterystyczni....nie urodziwi ....ale sa intrygujacy...np Brody,Penn,McAvoy,Eastwood i inni
ale na Boga...oni nie maja na swoim koncie takiej twarzy i takich min
podobny do Jareda Leto?coz za potwarz

http://www.layddee.com/wp-content/uploads/2009/07/jake_gyllenhaal.jpg

http://www.thecinemasource.com/moviesdb/images/Jake%20Gyllenhaal%20-%201%20-%20B rokeback%20Mountain.jpg





Persefona87

oceniam Cię tak, jak Ty oceniasz ludzi, czyli z góry i bez podstaw. Co do cholery ma z tym wspólnego Jared Leto?

Amel_x3

ocenilam jego wyglad.....na podstawie fotografii powyzej.....
a ty nie masz ani mojej fotografii ani niczego co pozwolioby ci miec wogole pojecie na moj temat
ktos napisal ze ejst podobny do niego tyle ma wspolnego

Persefona87

Boże, widzisz to i niegrzmisz ?
Kobieto, nei gadaj głupot że się tak kolokwialnie wyrażę, bo poprostu ręce opadają do ziemii jak cię słucham. Wybacz, ale nikogo nieprzekonasz o swoim obiektywiźmie, o znajomości kina kiedy takiemu aktorowi jak Gyllenhaal dajesz 1/10. I to zapewne ze względu na jego rzekomo paskudny wygląd . Gdybyś widziała z nim jakikolwiek film miała byś resztki rozsądku i takiej oceny byś nie wystawiła. (tym bardziej że Brokeback ma od Ciebie 10/10, więc coś tu nie gra.)

Jared Leto to Jared Leto, Jake to Jake i jaki ma to związek? Żaden. Inni ludzie, inni aktorzy, grali ze sobą raz jedyny i tyle.

Oceniaj "wygląd na podstawie obrazków" na stronach do tego odpowiednich, a tutaj przestań zachowywać się jak 12letnia anty-fanka i obejrzyj trochę więcej filmów , taka moja skromna rada.

do wyglądu nie zamierzam cię przekonywać, twoja sprawa, niewidzę sensu zakładania o tym tematu, ale widocznie zawsze ktoś taki musi się trafić.

Persefona87

Mi z wyglądu ten aktor też się strasznie nie podoba, ma coś irytującego w twarzy ;) Nie wiem, czemu wszędzie o nim piszą, jakby był nie wiem jak bardzo przystojny ;P

Ale w filmach jest spoko, jego wygląd aż tak nie irytuje, albo przestaje się zwracać na niego uwagę ;) Chociaż do tej pory nie miałam okazji oglądać go w jakiś ambitniejszych obrazach (Książę Persji, Pojutrze, Miłość i inne używki), to filmy z nim oglądało mi się całkiem przyjemnie. Może po prostu ten aktor jest mega niefotogeniczny ;P

Persefona87

"ZIMNE OCZY WILKA"

LOL

"oceniamy gre i wyglad na podstawie obrazow "

No to zgodnie z tym twierdzeniem pomyliłaś obrazy jpg z obrazami filmowymi.

Movie_Crash_Man

Sol - obejrzyj coś "poważniejszego" z jego udziałem, odrazu ocena ci podskoczy :)
Polecam Donniego darco, Brokeback mountain, zodiac i jarehead.

Persefona87

Aktor to aktor. Ma grać tak, żebym uwierzyła w historie konkretnego filmu.
No ale racja...nie ma to jak umalowany Jared Leto, to dopiero przystojniak :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones