Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

...była rola w plastusiowym pamiętniku, bo jest obleśnym potworem i niszczy każdy film w którym gra swoją ohydną posturą i gębą, nic sobą nie reprezentuje, wygląda tak jakby grycanka nadepneła mu stopą na twarz, powinien być ostatni w rankingu aktorów, dno i milion metrów mułu

Prowokacja...? Jak można kogokolwiek nazwać potworem czy też paskudą? Oceniasz ludzi tylko po wyglądzie? Poza tym - czy on ma jakąś krzywą, zniekształconą twarz? Na pewno nie, a tym bardziej uchodzi za przystojnego i sympatycznego aktora, którego talent wciąż się rozwija. Na jakiej podstawie snujesz swoje marne pomówienia i wielce nieadekwatne porównania? "Ostatni w rankingu aktorów", czyli uważasz, że powinien być przed nim nawet Karolak ( no tak - przecież on ma lepszą twarz, lepszą posturę, lepszą dykcję, w ogóle jest lepszy ) . Pomyśl zanim napiszesz coś tak głupiego. Myślenie nie boli, choć jak się patrzy na niektórych, to zaczyna mieć się wątpliwości co do poprawności tego powiedzenia.

justinnes

Potworem nie, pewnie gość przesadził, ale faktem jest, że facet jakiś piękny nie jest i gdzie mu tam do przystojniaka!

oktagon32

Bliżej mu do przystojniaka niż brzydala.

Masz rację! Gość ma tak drażniącą gębę, że nie idzie patrzeć! Ja wiem, że to nie jego wina, ale jak go widzę, to przełączam kanał. Nie wiem, skąd ma aż tak wysoką ocene, przecież to niemożliwe! Żeby on chociaż grał przekonywująco a tu ani wyglądu, ani talentu.

oktagon32

Tak od razu nie możliwe. Aktorzy którzy są dla ciebie brzydcy od razu powinni by mieć ocenę 1,0...

Anaissa

Nie, wielu brzydalom dałem 10, bo to nie konkurs piękności, po prostu ten gość słabo gra

oktagon32

Dziwne jest to co mówisz. Pominąwszy już urodę, która chyba nie jest rzeczą najważniejszą dla aktora i nie wypada nawet tego oceniać bo jest to niekulturalne, ale jak można powiedzieć, że Gyllenhaal to jest słaby aktor?

estella_bluebell

Kurcze bo widziałem z nim kilka filmów, i w żadnym niczego wielkiego nie pokazał. To co mam napisać? Że jest genialny? No dla mnie nie jest, a do tego najzwyczajniej w świecie drażni mnie jego twarz, nic na to nie poradzę.

oktagon32

Dla mnie jest genialny. Jest jak kameleon, potrafi się dopasować do każdej postaci. Ale masz prawo go nie lubić.

Nie karmić trola.

hah ja sie zgadzam Nie podobal mi sie w zadnym filmie w ktorym gral. Chlop

guga_buzka

No dokładnie.... pozdrawiam!

guga_buzka

Ja też się zgadzam, a robienie z niego ...przystojniaka to chyba żart na 1 kwietnia

piękny trol :) bez takich ludzi internet byłby pozbawiony kolorów :)

Najprzystojniejszy pan pod słońcem!! :D

użytkownik usunięty
01607

Najbardziej charyzmatyczny aktor ostatnich lat. :) Stworzony do roli pokroju Wolny Strzelec czy Labirynt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones