Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Nie wiem co ludzie w nim widzą, on wygląda jak plastuś z plastusiowego pamiętnika, wogle cały taki jakby wazeliną wysmarowany :///// i te wielkie oczy, wygląda przez nie jak baba! wogle wszystko, te usta, ten nos, uszy, FUJ FUJ :/ jako aktor też reprezentuje sobą tyle co prostytutka na placu grunwaldzkim :/ żal typa generalnie

sally_storm

Wlasnie przez takie osoby jak ty, ktorzy oceniaja innych przez pryzmat urody, oceny na filmwebie nie sa wiarygodne. Aktor czy aktorka nie musza byc piekni, oni maja grac role jak najlepiej. Dla mnie jest to jeden z najlepszych aktorow mlodego pokolenia.

dzl_1992

Zgadzam się z osoba wyżej. Każdy ma inny gust. Uszanujmy to. Słyszałeś o tegorocznej paradzie Schumana, która odbyła się 12 maja w Warszawie? Tematem przewodnim było "Halo, to Europa' Nawoływaliśmy do tego, aby w Europie nikt nie był dyskryminowany. Kolejne hasło parady - 'Europa dla Rydzyka i dla Michnika'. Może Jake nie jest Europejczykiem, ale dyskryminowanie ludzi ze względu na ich urodę, wyznanie czy narodowość nie jest w porządku.

Sleepwalker21

sleepwalker Ty już wkraczasz tutaj w tolerancję. sally_storm powiedział tylko, że mu się nie podoba z wyglądu. To chyba normalne. Gdy nie podoba mi się jakaś modelka i mówię to na głos to ją dyskryminuję? Nie wydaje mi się. Jak dla mnie ten aktor to jedyny, który wygląda nie jak jakiś przylizany lizus, tylko jak normalny przystojny facet.

Erni2627

Mówiłam, że to co piszę tylko zahacza o wypowiedź kolegi. Jednak pisanie, że ktoś jest 'Fuj' może się spotkać z różnymi opiniami. A to jest moja. Tolerancja to nie tylko pojęcie przydatne przy pojęciu dyskryminacji. Rozumiem, że mu się nie podoba (wygląd oraz gra aktorska), ale to nie oznacza, że trzeba od razu nazywać go 'prostytutką' Ale to moje zdanie.

dzl_1992

Zgadzam się jak najbardziej.
Tu ocenia się grę aktorską, nie wygląd.
Choć gdybym miała brać pod uwagę wygląd, to nie ukrywam, że dla mnie jest przystojny.

sally_storm

Odnośnie wyglądu to kogo przedstawia Twój avatar?

kadmina

hahaha, dobre pytanie :)

użytkownik usunięty
sally_storm

No facet wygląda trochę jak Chudy z Toy Story, ale mimo to cholernie mnie pociąga

sally_storm

tutaj ocenia się za grę aktorską, nie wygląd...a nawet jak oceniasz za wygląd, to nie rozumiem twojej oceny, on jak dla mnie jest naprawdę przystojny, ma świetne rysy twarzy, proporcje, a oczy ma piękne! do tego 2-3 dniowy zarost mmm... jeden z najprzystojniejszych aktorów i nie tylko!

sally_storm

dajcie spokój, toż to prowokacja

sally_storm

Jeśli wszyscy napotykani na ulicy faceci będą wyglądać jak Jake nazwany przez Ciebie "Plastusiem" będę niezwykle zadowolona z miłych widoków :) Wiem jednak, że tak nie myślisz tylko prowokujesz innych użytkowników. Jeśli sprawia Ci to jakąkolwiek przyjemność i w ten sposób możesz jakoś odreagować - miłej zabawy!

sally_storm

o kurcze...
jeśli chodzi o grę aktorska to sie wypowiadac nie będę, podkreśle tylko, że Jake to mój ulubiony aktor, co mówi samo za siebie
a jeśli chodzi o urodę.. wiadomo, idealny nikt nie jest. Ale to wlasnie jego oczy, uszy, usta, i wszystkie inne części ciała są po prostu piekne.
zabrzmiało, jakbym zwracała uwage tylko na urode, ale jego wyglad plus jego talent czyni z niego wlasnie tak dobrego aktora
ale to oczywiscie moje zdanie ;]
pzdr!

sally_storm

brzydal z niego , wyglada jak ci*ka i pasuje tylko do Brokblae Mountain

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones