Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal
lilak

Dla mnie najgorszy jest: Dowód z 2005 (Proff)

lilak

Zdecydowanie Balonowy Chłopak :D ale to były jego początki, więc można wybaczyć :-)

szyniaaa

balonowy chlopak i dowód

evusick

ja osobiscie za najgorszy film z jego udzialem uwazam zyciowe rozterki- niby Jake zagral spoko ale film jakos nie przypadl mi do gustu.... Nie przesadzajcie Dowod nie byl taki straszny:)

ewcynka16

A mi się właśnie bardzo podobał "życiowe rozterki" ;-) jake moim zdaniem też tam fajnie zagrał, jeżeli chodzi o "dowód" to też nie uważam, żeby to była zła rola :)

szyniaaa

Każdy film z tym pseudoaktorem jest najgorszy, także przez jego beznadziejną grę i wygląd meskiej prostytutki.

Jordan66

uhuhu powiało zazdrością ;DD jego gra jest moim zdaniem dobra, a wygląda jak dojrzały przystojny mężczyzna :) w żadnym calu nie przypomina mi on męskiej prostytutki, skąd w ogóle wiesz jak takowe wyglądają?:D to mnie ciekawi

szyniaaa

no różne są odczucia co do tych 'życiowych rozterek" bo na końcu popełnia samobójstwo co jest troche ch*jowym zakonczeniem ;)

szyniaaa

Widziałem takich ludzi na tvn. Rozmydlone oczy wypatrujące klienta, szerokie i pojemne usta oraz ogólne zniekształcenie ciałą od praktyk seksualnych w kiblu.

Jordan66

w 'rozmowach w toku'? ;D ej ale przeciez mozna miec tylko wyglad meskiej prostytutki a nie trzeba od razu nia byc? nie sadzisz?

szyniaaa

a nawet jeśli to co :P

gyllenhaal_filmweb

a najgroszy film to 'balonowy chłopak' xD

szyniaaa

Nie można, a jak się ma to można to zmienić poprzez inny styl a ten gej prowokuje swoją homoseksualnością poprzez wygląd i zachowanie.

szyniaaa

Donnie Darko wyszedł w tym samym roku, więc nie sądzę, że to przez niedostatek umiejętności aktorskich :).

lilak

Ex aequo: "Dowód" i "Pojutrze".

Davus

miłość i inne używki. masakra.

chitza

gyllenhaal.blog.onet.pl ;p super strona!!

lilak

"Dowód".

lilak

Dowód, Bubble Boy i Autostrada.....

MaddyMoore

"Donnie Darko" - dno i metr mułu.

Damned

dobry żart ! xD
najgorszy to zdecydowanie "Bubble Boy" i "Autostrada"

Nugathy

kurczę, przecież dowód wymiatał xD
Lovely and Amazing oraz Zodiac troche nudne były.
W zodiacu miał dziwną rolę, ojca. On sie nie nadaje, nie wygląda w ogóle. hahah zauwazyliście, ze często go dają do ról jakiś kochanków itd? xD
Lovely and Amazing było słabe...
Bubble boy głupawe xD
powiedziałabym ,że AMATORZY W KONOPIACH xd hehe gra u boku babci i to przez 30 sekund i w ogóle to widać go tylko kawałek xD a film strasznie głupii xD

kaams

"kurczę, przecież dowód wymiatał xD"

w kooooncu; )) Proof (nie Proff, lilak) to genialny film i dobrze w nim gra. Ogolnie jest bardzo wszechstronny. Ja osobiscie nie dotrwalam do konca Brokeback Mountain, bardzo mi sie nie podobal.

lilak

"Tajemnica Pedogóry" jest najlepszy. Najgorszy to "Donia Darko".

Kastratek

Żartujesz?

serious667

Spójrz na mój awatar. Czy ja wyglądam, jakbym żartował?

Kastratek

Rzeczywiście. Przepraszam, że byłem tak małostkowy

lilak

Nie ma takowego ;p

kasiulec12

z tych co widzialam, to balonowy chlopak. niewyslawialny dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones