Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Jake jest dobrym aktorem ,ale mało docenianym .
Ma bardzo przeciętną urodę, jednak z dobrą charakteryzacją jest prawie nie do poznania.

PrincessFarrah

Przeciętną urodę? Według mnie Jake ma bardzo charakterystyczną urodę, przystojny jest. Ale każdy ma swoje zdanie :) Zgadzam się z tym, że jest mało doceniany.

Beautiful_lie

NO WŁAŚNIE ,KAŻDY MA SWOJE ZDANIE !!!
Mi przypomina kilku aktorów,dlatego dla mnie ma przeciętną urodę ,jest wielu aktorów jego typu urody ,ale nie jego talentu.

PrincessFarrah

Spokojnie, nie krzycz :) Napisałam przecież, że WEDŁUG mnie nie ma przeciętnej urody, ale każdy ma swoje zdanie :)

Beautiful_lie

Nie krzyczę , głośno podkreśliłam Twoją opinię ...Powinnaś się cieszyć :)

PrincessFarrah

Oh, i to jak :)

Beautiful_lie

Mi również się podoba :)

PrincessFarrah

Nie powiedziałabym, że Jake jest mało docenianym aktorem, ale rozumie, że dla Ciebie za słowem "doceniony" stoją dwie szafy oskarów, złotych globów i tych innych złotych dupereli, których niestety nie dostał. Mylę się?
Dla mnie, Jake to świetny aktor, który nie dość, że jest cholernie przystojny, to jeszcze ma na tyle duży talent, że potrafi się odnaleźć w każdym danym mu filmie, a chętnych do obsadzenia go w roli nie brakuje. I to jest osiągnięcie, za które trzeba go cenić :)

Claudia92

Owszem ,mylisz się i to grubo , moja droga !
Dla mnie Jake jest mało docenianym aktorem przez media ,nie chodzi mi o nagrody ,ale o rozgłos ,owszem jest sławny ,ale nie utrwalany w pamięci widzów ,uważam też ,że filmowcy powinni mu dawać bardziej ambitne role ,bo jest nie przeciętnym aktorem ...

PrincessFarrah

Skoro się mylę, to zwracam honor :)
Tylko wiesz. Media nie zawsze doceniają aktora w tą dobrą stronę, więc chyba jest lepiej tak jak jest. Bynajmniej sam Jake nie narzeka. A co do ambitnych ról, to kto wie... może kiedyś jakaś mu się trafi i Jake zapadnie w pamięci całej zacofanej Polski, bo Stany już ma w garści...

Claudia92

Miejmy nadzieję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones