Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal


[Poprawka]

Jake Gyllenhaal <> Jared Leto

Ten sam faecode. Zna ktoś inne przykłady?

Kadente

chodzi ci o to, że są podobni?

dodsab

tak

Kadente

Elijah Wood <-> Tobey Maguire <-> Daniel Radcliffe [dawno temu myliłam Wooda z Maguierem o.O]
Natalie Portman <-> Keira Knightly
Katy Perry <-> Zooey Deschanel
Amanda Seyfried <-> Dakota Fanning
Helena Christensen <-> Cameron Diaz
Courteney Cox <-> Nelly Furtado

dodsab

Cały sens faecode'u polega na tym, by w jakiś sposób dostrzec podobieństwo, ja ntp zawsze notuję sobie tytuł filmu (lub zbiór) który nasunął mi skojarzenie. Przykładowo Jake'a skojarzyłem z Jaredem jak obejrzałem "Księcia Persji" :->

Kadente

Guy Pearce = Scott Weiland

splitpersonality

Jak widać ważne pytanie to trafione, trafione to umieszczone w odpowiednim miejscu

Kadente

W "Memento" Pearce jest podobny do Weiland'a

splitpersonality

mi tam w Memento Guy bardzo przypominał Pitt'a, oraz Jackmana

Kadente

Jackmana bardziej ;), ale faktycznie te podobieństwa w dużej mierze zależą od charakteryzacji.

Kadente

Jason Lee I = Ryan Reynolds I = Ryan Gosling

Jak wszyscy jeszcze maja zarost to sa bardzo podobni do siebie.

Kadente

http://kwejk.pl/obrazek/1431106/podobieństwa.html
:D

djathtas

thx razy 100, nie spodziewałem się, że moje podejrzenie (faecode miał być tylko hipotezą na temat teorii) ma już gotową formę wizualną :->

Kadente

juz widziałąm tego typu dyskusje na forum Joe Gordon-Levitt'a, i jak dziś przypadkiem zajrzałąm tu a potem a na Kwejka, to dopiero zgodziłam się że coś w tym może być;) ale Bradley i Ralph mnie zabili :D

djathtas

ja właśnie oglądnąłem sobie "Battleship" i sądzę, że w krótkich włosach Taylor Kitsch wygląda podobnie jak Josh Duhamel

djathtas

przy okazji, widzę że nie tylko ja mam kłópot z prawym klawiszem alt :)

Kadente

Jack Black i Susan Boyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones