Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Jaki film z tym aktorem polecacie? Widziałam na razie tylko "Tajemnice Brokeback Mountain i chętnie zobaczyłabym go w innych filmach

kyle_TB

Moje ulubione to:
Donnie Darko
Bracia
Zodiak
Jarhead

aloy

dzięki, skorzystam z rady :)

kyle_TB

"Pojutrze" chociaż jest cieniutki w porównaniu do tych wyżej wymienionych ogląda się przyjemnie w ramach odmóżdrzenia:)
(tak to się pisze?)

kyle_TB

"Dosięgnąć kosmosu" również polecam :)

czarnaa__

zapomnieliście o wspaniałym "Tajemnica Brokeback Moutain".
Od siebie mogę dorzucić jeszcze dosyć melancholijne, acz wciągające "Życiowe rozterki" i zabawny "Książę Persji: Piaski czasu".

adamstencli

Nie zapomnieli *_* Przecież dziewczyna napisała wyraźnie: Widziałam na razie tylko "Tajemnice Brokeback Mountain"

tyczkaweb

Nie doczytałem uważnie, mój błąd.

kyle_TB

ja polecam "Jarhead" i "Zodiac" jak lubisz takie klimaty

kyle_TB

Od siebie polecam Jarhead jak dla mnie #1 :D świetnie Jake gra w tym filmie :D oprócz tego "Kod Nieśmiertelności" i jak lubisz bajeczki to "Książę Persji- Piaski Czasu" w tym ostatnim jest na co "w szczególności" popatrzeć :D:D

użytkownik usunięty
kyle_TB

jeden z fajniejszych filmów psychologicznych jakie oglądałam to "donnie darko".pierwszy raz obejrzałam go kilka lat temu i od tamtej pory powróciłam do niego kilkukrotnie,bo to naprawdę dobre kino.nie oglądaj za to "love and other drugs",bo to straszna szmira.naprawdę nie wiem co jake robił w takim gniocie.

zgadza się. miłość i inne używki też mnie rozczarowały. Nie widziałam wszystkich filmów, ale z klimatów melancholijno-miłosnych najbardziej podobały mi się "Bracia", a także "Życiowe rozterki" oprócz tego na uwagę zasługuje "TRANSFER" co prawda tematyka inna ale warta uwagi - w zależności co kto lubi :P

kinga14f

"Miłość i inne używki" nie jest taki zły. Trochę zawalił tu reżyser. Jake stworzył sympatycznego bohatera opartego na prawdziwej postaci. Z Anne Hathaway. dram-rom-comedy.
Oprócz wyżej wymienionych filmów polecam bardzo "Autostradę" z Jaredem Leto. Jake i Jared stworzyli świetny duet.
Słodki jest też "Balonowy chłopak".
Pierwszy film który obejrzałam z Jake'iem to "Książę Persji". Od tamtej pory Jake Gyllenhaal jest dla mnie najulubieńszym aktorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones