Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Jake na miejscu 87???

użytkownik usunięty

Jest to moj ulubiony aktor i myslałem ze bedzie gdzieś w top 20, a tu (na dien dzisiejszy) 87
miejsce w rankingu filmweb. Gral w paru dobrych fimach i uwazam ze zasluguje na lepsze
oceny, pomozeciu mu???????????????

Tak ja też się zdziwiłam:) Postaramy się to zmienić..

Ms_Sunshine

no tak tumanerio. Zagrał w TBM to mu dyszki się należą. Nie ważne doświadczenie, nagrody i staż. Ważne, że zagrał chorego na głowę w TBM. Jest kupa lepszych aktorów np. Gene Hackman, który dzięki pokemonom jest na 200 którymś miejscu.

weeman86

Jake niech pogra 10 lat, zostanie wyróżniony to i sam zasłuży by być w top 20Jake niech pogra 10 lat, zostanie wyróżniony to i sam zasłuży by być w top 20

weeman86

Sorry, ale po pierwsze to nie mów do nas tumanerio, bo siedząc za pc to łatwo ludzi obrażać, i to nie o to chodzi żeby on miał 1 czy 15 miejsce(a nawet nie w top 50), bo są aktorzy o niebo lepsi od niego, ale osiemdziesiątektóreś to poprostu jak dla nas(nie musi być dla ciebie weeman86...) trochę za daleko. I tak nic nie zmienimy we dwójke, więc nie masz sie co burzyć.
P.S. Brokeback Mountain to ja nawet nie oglądałam..

"Jest to moj ulubiony aktor i myslałem ze bedzie gdzieś w top 20, a tu (na dien dzisiejszy) 87
miejsce w rankingu filmweb." Dajcie spokój co za ludzie... Pępkiem świata jesteś? To, że to !Twój! ulubiony aktor nie oznacza, że jest na tyle dobry aby zająć wyższą lokatę. Chociaż i tak jestem pełen podziwu, że jest ulokowany tak wysoko, ale cóż zawdzięczamy to zapewne "narwanym" nastolatkom, które zauroczone jego osobą wklejają idiotyczne oceny.

Sam siebie posłuchaj: "Gral w paru dobrych fimach i uwazam ze zasluguje na lepsze
oceny, pomozeciu mu" - kompletny idiotyzm. Ehhh nie chce mi się tego komentować.

użytkownik usunięty
ClubbedToDeath

to czego kometujesz........ kompletny idiotyzm.....słuchaj sam siebie !!!!!!!!!!
do komentowania to se zdjecia w NK wklejam :)
A tu wystawiam osobiste opinie i refleksje i nie czekam zeby ktos komentowal moje wypociny.

Ale na serio poprostu swietnie oglada mi sie filmy z tym aktorem,dlatego go uwielbiam.
moim zdaniem mial duzo ciekawych ról jak na tak młogeo aktora.... donnie darko np.

"A tu wystawiam osobiste opinie i refleksje i nie czekam zeby ktos komentowal moje wypociny."
To forum internetowe. Chyba nie ma gorszego miejsca na pisanie osobistych refleksji i jeszcze twierdzisz, że nie czekasz na to by ktoś je komentował. Właśnie po to powstały fora internetowe ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones