Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Jake jest

użytkownik usunięty

b. utalentowym młodym człowiekiem i w dodatku bardzo przystojnym ;).

użytkownik usunięty

Jake jest straaaaasznie przystojny :) az sie cieplutko robi jak sie patrzy na jego zdjecia :P

użytkownik usunięty

Nio mi tez się strasznie podoba tylko ze jestem młodsza o 10 lat od niego.ale i tak jadę do Los Angles by go zobaczyć.szkoda ze w POlsce nie ma takich przystojniaczków jak on:P

Jake jest żeczywiście przystojny, ale bardzo utalentowany. Podobało mi się jak gra w "Pojutrze", był naprawdę świetny...

racja, racja!... baaaardzoo przystojny... ;p

sorki ,ale co wy w nim widzicie????????????????????? :D:D:D:D

użytkownik usunięty

wybitnym aktorem i super mężcvzyzną, jest bardzooooooo przystojnyyyyyy

użytkownik usunięty

Najprzystojniejszym mężczyzną którego w życiu widziałam chociaż mam tylko 14 lat

użytkownik usunięty

MACIE RACJE ON JEST WYJATKOWO PRZYSTOJNY I SWIETNYM JEST AKTOREM!UWIELBIAM "POJUTRZE"!!!!!!!!

Zajebisty,piękny,normalnie taki...yyyy...no sama nie wiem...coś takiego:Beeter sweet,no coś takiego jak połączenie super męskości z cudowną słodyczą uroku osobistego......Ja nie mogę!!!Te jego oczka!!!Muszę jednak wspomnieć,że mam słabość do wszystkich facetów(ale bez przesady-jest dużo wyjątków)z niebieskimi,dużymi oczyma!!!Normalnie,jak się w nie patrzy to tak jak by się zanurzało w głęboką odchłań lazurowego morza...Myyyyyyyyyymmmm.....sł odycz,ale się rozmarzyłam...bosko!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones