Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Na poczatku jak widzialam go w filmach to az tak nie zwracalam na niego uwagi...ale po
obejrzeniu ,,Jarhead'' to dopiero spostrzeglam jak on zajebiscie gra i jaki jest z niego
przystojniak ;]
Bossski ;) ;*

asiulek59

Ciekawe w jakich wcześniejszych filmach go widziałaś i tego nie dostzregłaś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Aragreacht

hahaha xd

Aragreacht

dobreeee :> :> :>

Aragreacht

Faktycznie, obrażanie innych to świetny sposób na dodawanie komentarzy. Przy okazji można sobie podnieść samoocenę, ale patrząc na wypowiedź to nic dziwnego, ze jest niska.

asiulek59

Ja go odkryłam dopiero w "Księciu Persji". Potem obejrzałam wszystkie jego filmy. Bardzo czekałam na sequel Księcia, ale niestety Amerykanie nie polubili tego filmu, woleli "Sex w wielkim mieście", który wszedł też wtedy na ekrany + "Shrek" i Box Office był za kiepski w stosunku do wyłożonej kasy. Co prawda reszcie świata się bardziej podobał, ale liczy się amerykański rynek.

użytkownik usunięty
asiulek59

Jest prawdziwym facetem- dobrze zbudowanym, przystojnym, z zarostem, a nie jakimś ulizanym efebem z miną wyrażającą wieczny ból istnienia. Do tego dobrze gra.

asiulek59

oglądając 'balonowy chłopak' i 'donnie darko' nie zwróciłam zbytnio na niego uwagi [może dlatego, że grał w tych filmach gdy miał ok.20 lat, a wyglądał na 15], ale po obejrzeniu 'brokeback mountain' stał się jednym z moich ulubionych aktorów! teraz gra w dobrych filmach i to nie byle jak, z większość jego filmów to światowe hity no i do tego jest przystojny, więc jest na czym oko zawiesić ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones