PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866609}

Winni

The Guilty
6,1 37 004
oceny
6,1 10 1 37004
5,4 15
ocen krytyków
Winni
powrót do forum filmu Winni

Jest ok

ocenił(a) film na 7

Uważam, że film jest dobry a ocena jest zaniżona. Niestety większość nie docenia takiego kina bo nie ma efektów specjalnych , nie pokazuje wszystkiego dosłownie. Jak coś nie jest wyłożone na łopacie, nie jest pokazane na ekranie to już są zarzuty że są jakieś niedopowiedzenia. Nie jest to dzieło ale jestem miło zaskoczona aktorem grającym główną rolę bo nie spodziewałam się takiej palety emocji. Nie wynudziłam się a biorąc pod uwagę, że nie ma zmian scenerii a film opiera się praktycznie na jednej twarzy to naprawdę dużo mówi o tej produkcji. Niezły film na popołudnie.

No_nie_

Było nieco pod koniec łopatogicznie UWAGA SPOJLER kiedy Jake mowi "it was you?", a dla średnio rozgarniętego widza już tekst o "deep blue sea" był niemal jednoznaczny, jednak pociągnęli dalej z wężami i "it was you" i tu mi nieco opadł entuzjazm, bo film trzyma poziom aż do tego momentu, dalej tylko dla aktrostwa Jake'a i sceny z wyznaniem, co zrobił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones