PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765212}

Life

6,3 86 668
ocen
6,3 10 1 86668
5,5 22
oceny krytyków
Life
powrót do forum filmu Life

jw!
Przygody bandy debili w kosmosie. Brawo!

ocenił(a) film na 8
fallus88

Oczywiście. Ty z pewnością na ich miejscu zachowałbyś się mądrzej ;)

ocenił(a) film na 4
slawmm

Rozumiem że ty nie. Wszystko jasne.

ocenił(a) film na 7
Boskigrom

Rozumiem, że Ty jesteś absolutnie pewien swojego zachowania w sytuacji ataku obcego w zamkniętej przestrzeni setki kilometrów od Ziemi? Wszystko jasne.

ocenił(a) film na 1
slawmm

przeciez po to ludzie wymyslaja procedury bezpieczenstwa aby z nich korzystac w awaryjnych sytuacjach, tym bardziej ze na orbitalna stacje badawcza nie wysyla sie idiotow. zreszta sami to tlumacza pod koniec filmu tylko ze wczesniej zachowuja sie jakby piekli ciasto, a nie badali obca forme zycia. alien rozmnaza sie w zastraszajacym z naukowego punktu widzenia tempie, a obsada udajaca naukowcow szczerzy glupie minki i traktuje go jak ich wlasne dziecko nie majac najmniejszego pojecia jak go unieszkodliwic. to co oni tam robia? robia za mieso armatnie na potrzeby efekciarskiego filmu Space Idiots.

ocenił(a) film na 5
fallus88

Komentarz trafiony, destrukcja ludzkości za pomocą Calvina

ocenił(a) film na 2
fallus88

Przypominali bardziej jakiś sezonowych robotników wysłanych w kosmos niż "grupę ekspertów".

ocenił(a) film na 3
RoobKrytyczny

Panie, jak tu kafelki miałem kłaść, a nie jakieś stworki badać ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
fallus88

Ja bym powiedział tak: oglądając to miałem wrażenie, że bohaterowie filmu przed wylotem na ISS nigdy żadnego filmu nie oglądali. Każdy, kto coś tam pooglądał, wiedziałby lepiej od tych naukowców, jak się zachować.

ocenił(a) film na 3
2Reck

Dokładnie :)

ocenił(a) film na 8
2Reck

To może jakiś przykład? Napisać zawsze łatwo...

ocenił(a) film na 7
konrad_kozaczenko

Nie ma teraz co za dużo wymagać od młodzieży - oni teraz wszystko wyguglają

ocenił(a) film na 6
konrad_kozaczenko

Ewidentnie zmiana atmosfery sprawiała, że ten stwór umierał/zamierał. Już po pierwszym ataku powinni wprowadzić procedurę awaryjną i jakoś ją zmienić w tym pudełku lub w całym laboratorium.

ocenił(a) film na 7
wit_korcz

To skończyłby się film... :P

ocenił(a) film na 1
Ahmed_1

lemingi bez wyobrazni. wystarczylo zrezygnowac z krecenia tak idiotycznej sceny i zastapic ja czyms zupelnie innym aby uwolnic Calvina. cala poczatkowa sekwencja badania aliena to jakis malo smieszny zart, a poszanowanie do procedur bezpieczenstwa przez polowe zalogi to smutny dowcip. dziwne, ze inne filmy nie maja takich problemow.

konrad_kozaczenko

Hmm, stwór wydostał się z inkubatora więc wchodzimy cała ekipą jakby to był karaluch którego wystarczy rozdeptać. Tym bardziej, że organizm rozwinął się z jednej komórki i nikt nie wie czy on takich zarodników tam nie rozpylił. Biosafety Level -1.

ocenił(a) film na 4
fallus88

dość przesadzona ocena "wybitnej" załogi ale....faktycznie twórcy mogli się pokusić o bardziej przemyślny scenariusz do dobrze zapowiadającego się filmu.

fallus88

Lubisz ciągnąć pałki?

ocenił(a) film na 8
fallus88

Rozumiem, że twój nick mówi za ciebie, fallusie destruktorze...

Rosa55

Panowie znaffcy , dajta se po razie.Potem na gryla , Harnasia i będzieta frendy forewer !
Ale bynajmniej , albowiem , ponieważ , filmuf nie komentujta , gdyż mata razem ,30 lat !

fallus88

Autorze uważaj czego sobie życzysz!

ocenił(a) film na 3
fallus88

Dokładnie tak samo pomyślałem heh

fallus88

Jakby robili idealnie wszystko nie byłoby filmu chłopie.

ocenił(a) film na 1
Ku_Oswieceniu

lemingi bez wyobrazni. wystarczylo zrezygnowac z krecenia tak idiotycznej sceny i zastapic ja czyms zupelnie innym aby uwolnic Calvina. cala poczatkowa sekwencja badania aliena to jakis malo smieszny zart, a poszanowanie do procedur bezpieczenstwa przez polowe zalogi to smutny dowcip. dziwne, ze inne filmy nie maja takich problemow.

fallus88

dobrze że nikt nie ocenia ludzkości po komentarzach w internecie bo takich jak ty jest za dużo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones