PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507169}

Labirynt

Prisoners
7,9 258 910
ocen
7,9 10 1 258910
7,4 41
ocen krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

Nie mówię, że miałby zostać obsypany nagrodami ale powinien dostać chociaż więcej nominacji. Dlaczego nie docenia się takich filmów? Tylko ciągle jakieś ciepłe kluchy...

ocenił(a) film na 7
kryszew15

Z całym szacunkiem, ale chyba nie do końca prawdziwa jest teza zawarta w pytaniu "Dlaczego takie filmy nie dostają oscarów?" A "Milczenie owiec"? Tu nawet wielki szlem oskarowy się trafił ;)

ocenił(a) film na 7
macbdotcom

Tak się raz jeszcze zastanowiłem nad tym pytaniem i chyba akurat TEN film braki oskarowe "zawdzięcza" właśnie "Milczeniu owiec"; oni - tzn. Akademia - raczej niechętnie nagradzają po raz kolejny za podobne walory, bo moim zdaniem - przy dobrej ocenie "Labiryntu" - porównania same się porównują i jednak "Milczenie owiec" ciągle wygrywa ten pojedynek.

Natomiast w pełni zasłużona jest nagroda Saturna za charakteryzację i nagroda Amerykańskiej Gildii Charakteryzatorów. To chyba za buźkę torturowanego Alexa.

ocenił(a) film na 9
macbdotcom

Pisząc mój post (5 lat temu) miałem na myśli czasy współczesne a nie milczenie owiec z 91 roku. To wystarczający czas żeby Labirynt został bardziej doceniony ale jak wiemy nie został ;)

ocenił(a) film na 7
kryszew15

Ano nie został. Też uważam, że to dobry film. Ale... "dobry" to chyba w tym kontekście ciut za mało, czyż nie ;)

ocenił(a) film na 9
macbdotcom

Myślałem, że nie muszę za każdym razem pisać że super rewelacyjny. Kumata osoba spojrzała by na moją ocenę i nie czepiała by się o słowo "dobry". A jak dla ciebie jest tylko dobry no cóż... to jest i już

ocenił(a) film na 9
kryszew15

bo dziś ludzie są za głupi na takie filmy

ocenił(a) film na 9
davidns

niestety jest co raz gorzej. wszechobecna bylejakość nie poprawia sytuacji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones