PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39319}

Autostrada

Highway
6,5 7 006
ocen
6,5 10 1 7006
Autostrada
powrót do forum filmu Autostrada

Jared

ocenił(a) film na 9

Nie ukrywam, że obejrzałam ten film ze względu na główną rolę Jareda Leto. Film spodobał mi się na tyle, że ostatnio oglądałam go jeszcze raz i niewykluczone, że obejrze go ponownie. Jak najbardziej polecam(nie tylko fanom Jareda i Jake'a)

kate1992

ja teez czewsto ogladam filmy patrzac na obsade

ocenił(a) film na 9
dawid10809

Na pewno ma to swoje plusy. Mniej więcej wiadomo czego można się spodziewać po danym filmie

ocenił(a) film na 5
kate1992

Obejrzałam już właśnie wiele filmów z udziałem Jared'a ze względu na niego, ponieważ jestem fanką i jego i 30 Seconds To Mars i muszę powiedzieć, że nie żałuję, bo takie filmy jak Requiem Dla Snu, czy Mr. Nobody naprawdę zasługują na uwagę. Nie chodiz mi tylko o to, że gra tam szanowny pan Leto, ale trzeba przyznać, że wybiera on naprawdę ciekawe role, w niegłupich filmach, a do tego świetnie gra i filmy z jego udziałem ogląda się z wielką przyjemnością. :)

ocenił(a) film na 9
Tasha14

Zgadzam się w 100%:) Żałuję tylko, że ostatni film, w jakim zagrał ukazał się w 2009roku. Mam nadzieję, że Jared nie zrezygnuje na stałe z aktorstwa

ocenił(a) film na 5
kate1992

Ja też mam taką nadzieję, ale go rozumiem. Całkowicie poświęcił się muzyce, za co baaaaardzo mu dziękuję. Gdyby nie 30 Seconds To Mars, to nie wiem czym bym dzisiaj żyła. Ale to już inna historia. Wracając do tematu, mam nadzieję, że będziemy mogli zobaczyć jeszcze kiedyś Jareda w jakimś filmie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones