PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873545}

Ambulans

Ambulance
5,6 10 220
ocen
5,6 10 1 10220
4,5 17
ocen krytyków
Ambulans
powrót do forum filmu Ambulans

Czy po tym zwiastunie warto jeszcze oglądać ten film, skoro prawie wszystko już jest jasne po 3 minutach zwiastuna?

ocenił(a) film na 10

Też tak myślałam, warto uwierz, w zwiastunie było dużo pokazane a w filmie dzieje się ogrom :)

użytkownik usunięty
Klaudia_58_fw

@Klaudia_58_fw ocena 5,9 nie zachęca. Średnio moja ocena filmu to ocena na Filmweb - 1 a narazie mam duże zaległości w dobrych filmach ;)

Nie kieruj się oceną na Filmwebie tylko sprawdź na iMDB. Problem ze zliczaniem na Filmweb jest taki że ludzie którym się film spodoba dają 7, a ci którym się nie spodoba dają 1-2 przez co ogólna ocena film nie jest miarodajna.

ocenił(a) film na 6

To nie jest zły film, choć osobiście bym ścięła z 15 minut środka, bo trochę mi się dłużył XD Ogólnie spoko akcja, bez jakiś szalonych efektów specjalnych. Aktorsko dobry. Gdyby nie przeciągnięta część środkowa to dałabym 7, tak dałam 6. Wolałabym się dowiedzieć jakie były dalsze losy niektórych bohaterów. Zgodzę się, że ocena 5,9 to trochę za mało i imdb jest bardziej miarodajne. Nie rozumiem ludzi oceniających filmy na 1 - naprawdę mało który film zasługuje na tak niską ocenę

ocenił(a) film na 1

W zasadzie widziałeś wszystko. 30 minut napadu, potem 90 minut jadą w karetce i film się kończy.

użytkownik usunięty
Merciusz

dzięki. Nie tracę więc czasu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones